Вшанували пам’ять жертв розстрілу в’язнів Дубенської тюрми

Щороку, 24-25 червня, дубенчани вшановують пам’ять жертв трагедії, що відбулась у стінах Дубенської в’язниці у червні 1941 року.
Цьогоріч в зв'язку з карантинними обмеженнями традиційні скорботні масові заходи не проводяться.
Керівникам підприємств, установ та організацій, громадським формуванням, релігійним конфесіям та пересічним мешканцям Дубна міська рада запропонувала 25 червня хвилиною мовчання пом’янути жертв Другої світової війни та вшанувати загиблих самостійним покладанням квітів та запалюванням лампадок до пам'ятного знаку, встановленого у зв'язку з трагічними подіями у Дубенській в'язниці тих днів Другої світової війни (з дотриманням всіх карантинних вимог).
Представники міської влади на чолі з міським головою Василем Антонюком здійснили покладання квітів та запалювання лампадок біля стіни колишньої в'язниці та на місці перепоховання жертв розстрілу на Семидубському кладовищі.
Світлу пам'ять невинно убієнних жертв тоталітарного режиму вшановано хвилиною мовчання.