З Міжнародним днем волонтера!

Шановні волонтери!
Сьогодні надзвичайно складно було б переоцінити ваш вклад у становлення Української держави такою, як ми її знаємо. І хоча традиції взаємодопомоги завжди були притаманні українцям, проте саме в останні десятиліття волонтерський рух набрав найбільшого розмаху.
Ви завжди приходите туди, де потрібна допомога: чи це дитячий будинок, чи лінія фронту. Ваші дбайливі руки підтримають тих, хто цього потребує, а тепло сердець зігріє навіть у найхолоднішу зиму.
Завдяки своїй активності, чуйності, стійкості та витривалості, ви є найкращим прикладом громадянина і Людини з великої літери. Для багатьох із нас ви - джерело того натхнення, що спонукає до щоразу нових звершень. Результатом цього є безліч позитивних перетворень та змін на шляху України.
Бажаю, щоб радість і щастя завжди були у вашому житті. Нехай підтримує вас родина, вдома буде тепло та затишок.
Будьте і надалі такими ж сильними, незламними та цілеспрямованими!

міський голова Василь Антонюк