Новина


Забезпечення медичних закладів міста

Останнім часом окремі громадяни та невідомі широкому загалу фонди розповсюджують в соціальних мережах прохання до дубенчан з приводу допомоги місцевим медикам. Такі звернення у пересічних громадян справляють враження, що міська влада жодним чином не фінансує місцеву медицину, а особливо у період епідемії коронавірусу. 
Це абсолютно не відповідає дійсності, тому що на сьогодні медичні заклади забезпечені усім необхідним, а також виділяються великі кошти на придбання додаткового обладнання та матеріально-технічних засобів. Зокрема, на нещодавній сесії міської ради, про що повідомлялось на нашій офіційній сторінці та у фейсбуці, з бюджету міста було виділено більше мільйона гривень на придбання апаратів ШВЛ, експрес-тестів на різні види грипу і для проведення лабораторний досліджень, а також на поточний ремонт системи киснезабезпечення інфекційного відділення Дубенської міської лікарні.
З отриманих минулого четверга 10-ти тисяч масок, міська лікарня отримала 3850 масок, поліклініка — 1850, центр ПСМД — 2400, пологовий будинок — 1450, стоматологічна поліклініка — 150.   
Раніше були виділені кошти для міських медичних закладів на закупівлю комплектів захисного (протиепідемічного) одягу, рукавиць, захисних окулярів, респіраторів. Вже отримано 15 комплектів міським центрі ПМСД, у пологовому будинку - 24, у міській лікарні - 25, у поліклініці - 22, на швидкій - 90, у міському лабораторному центрі - 20. 
Замовлено ще багато необхідних для медиків лікарських засобів, засобів індивідуального захисту та обладнання. Але в зв'язку з кризою у постачанні даних товарів вимушені чекати на виконання замовлень.
Міська влада всіляко підтримує ініціативи небайдужих громадян щодо допомоги нашій  медицині, але щоб виключити можливі зловживання чи спекуляції на даній темі, просимо благодійників звертатися безпосередньо у міські лікувальні заклади, при яких відкриті благодійні рахунки. 
Реквізити для перерахування благодійних внесків для боротьби з короновірусом:
“КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЕМСТВО ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ”
ЄДРПОУ/ДРФО 37624798
UA033333910000026000054744492
в АТ КБ”ПРИВАТБАНК”