Новина


Засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та сплати податків

21 листопада під головуванням міського голови Василя Антонюка відбулось засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, з питань своєчасної сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до місцевого бюджету у Дубенській міській територіальній громаді.
Участь в нараді взяли представники місцевих відділів податкової служби, виконавчої служби, керівники відповідних управлінь міської ради. На засідання були запрошені фізичні особи та СПД боржники повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевих бюджетів.
На розгляд міської тимчасової комісії було внесено питання щодо стану виплати заборгованої заробітної плати станом на 01.11.2023 року, своєчасність і повнота сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевих бюджетів, що виникли станом на 01.11.2023 року, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.
Зазначимо, що ще до початку засідання міської тимчасової комісії 52 % запрошених платників податків сплатили борг до бюджету міської територіальної громади.
Ми всі проживаємо надскладні випробування долі, боронячи свою землю від окупантів, боремося за свободу, честь, гідність. Так, важко, але вчасно сплачені податки є тим фінансовим ресурсом, який гарантує нашій громаді повноцінну життєдіяльність і безпеку в умовах війни.