Завтра Дубно прощатиметься з Героєм Андрієм Лагнюком

З глибоким сумом сповіщаємо Дубенську громаду про непоправну втрату - на фронті загинув дубенчанин, молодший лейтенант ЛАГНЮК Андрій Миколайович, 1982 року народження.
Життя воїна обірвалося 25 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій Курської області (російська федерація).
Андрій Миколайович народився 24 листопада 1982 року. Навчався у Дубенській гімназії №2. Професійну освіту здобув у ПТУ-27 м.Дубно. У 2006 році закінчив Львівську національну академію ветеринарної медицини ім. С.З.Гжицького. Після завершення навчання проходив строкову службу в Збройних силах України. З початком повномасштабної війни у березні 2022 року призвався до лав ЗСУ, був командиром механізованого взводу.
Прощання з Героєм відбудеться завтра, 31 серпня, о 10.00 годині на майдані Незалежності. Чин похорону буде завершено у Свято-Миколаївському монастирі м.Дубно. Поховають Героя на Алеї слави, що на кладовищі по вулиці Семидубській.
Вшануймо гідно пам'ять нашого захисника, усією громадою провівши його в останню дорогу...
Розпорядженням міського голови 31 серпня у Дубні оголошено Днем жалоби.
Щирі співчуття рідним і близьким полеглого воїна. Вічна пам’ять та слава Герою!