Завтра у Дубні відбудеться прощання з земляком-героєм Олексієм Корнійчуком

Завтра, 16 березня, об 11.00 годині у Дубні на майдані Незалежності відбудеться прощання з Героєм, який віддав життя, захищаючи Батьківщину - військовослужбовцем Олексієм Корнійчуком, 1992 року народження, жителем с.Липа Мирогощанської територіальної громади.
Олексій Корнійчук був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду стрільця-санітара 3 десантно-штурмового взводу 4 десантно-штурмової роти штурмового батальйону.
Вірний військовій присязі, мужньо виконувавши військовий обов'язок, воїн загинув 10 березня 2023 року в бою за Україну, її свободу і незалежність поблизу н.п. Кремінна Луганської області, внаслідок артилерійського обстрілу. Щирі співчуття рідним та близьким.
Просимо віддати останню шану захиснику України!
Вічна пам’ять і слава Герою!