Новина


ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ АНТОНЮКА ДО ДУБЕНЧАН В ЗВ'ЯЗКУ ІЗ ЗАГРОЗОЮ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ

Шановні дубенчани!
Звертаюсь до вас у зв’язку з непростою ситуацією, що складається з поширенням інфекції коронавірусу.
Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян - проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу.
Відмова від звичного, комфортного життя - це складно і незвично.
Але від нас з вами залежить, скільки цей період триватиме.
Як бачимо, небезпека наблизилася впритул. Перші випадки захворювання уже виявлені у сусідніх областях. Зараз міська влада спільно з поліцією, лікарями, усіма профільними структурами робить усе можливе, аби вберегти дубенчан від розповсюдження коронавірусної інфекції. Але саме громадяни є гарантами власної безпеки. 
Тому закликаю усіх дубенчан бути відповідальним та дисциплінованими, намагатись самоізолюватись і дотримуватись основних правил гігієни!
Особливо звертаюсь до громадян, які повернулися на територію міста з-за кордону. Прохання до всіх максимально ізолюватися і залишатися вдома, утриматися від походів до магазинів чи громадських місць. 
Ми, як влада міста, і надалі будемо вживати усіх необхідних заходів, аби гідно підготуватись до небезпеки і  пережити цей складний період з мінімальним втратами.
 
Міський голова Василь АНТОНЮК