Новина


Звіт про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гайдара у м. Дубно

Дубенською міською радою в період з 20 липня до 24 вересня 2021 року проводилось громадське обговорення щодо перейменування вулиці Гайдара. Пропозиції (зауваження) ініціаторів громадського обговорення приймалися до 20 серпня 2021 року. 
Пропозиції щодо перейменування вищевказаної вулиці в зазначений період не надійшли.
01 жовтня 2021 року для узагальнення результатів громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гайдара відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території м. Дубно, на якому було запропоновано наступні назви:
  • - вулиця Праведників Народів Світу;
  • - вулиця Нестора Літописця; 
  • - вулиця Братів Ельбертів.
За наслідками розгляду пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення, рішення комісії про перейменування вулиці Гайдара за результатами голосування не прийнято (жодна з пропозицій під час голосування не набрала необхідної кількості голосів). 
Визначення назви вулиці, на яку перейменовується вулиця Гайдара в м.Дубно, покласти на розгляд ради з трьох запропонованих варіантів.
Відповідно до Положення про порядок з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубно, затвердженого рішенням міської ради від 01.03.2016 №352 рішення комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, інших об'єктів на території міста Дубно є рекомендаційним, а остаточне вирішення питання перейменування вулиці приймає міська рада за погодженням з виконавчим комітетом.
 
Начальник управління АБЗП                            Вадим ДВИГАЙ