Аронов Юхим Ілліч

Рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради №147 від 07.05.1985 року присвоєно звання "Почесний громадянин" міста Дубна
Колишній лікар 29-го Гвардійського Кавалерійського полку(м.Москва Кутузовський проспект 4,2 )
Особистість легендарна, в боях і походах з 1939 року (Західна Білорусія)
Єфима Аронова пам'ятають більше тисячі тих, кого він, простий фельдшер, рятував від смерті. Лейтенант Аронов вважався найрезультативнішим санітаром, який служив в кавалерійському полку. Під час визволення Дубна в районі села Панталія врятував важко пораненого майбутнього кінорежисера С. Ростоцького.
Був нагороджений чотирма орденами Червоної Зірки і двома орденами Вітчизняної війни. Всього отримав 25 нагород. В складі Козачого полку під командуванням генерала Плієва приймав участь і Параді Перемоги 24 червня у Москві. Після Параду, Єфим Аронов повернувся в полк, який на початку липня 1945 року був виведений з Чехословаччини, із-під Праги та дислокований в м. Рівне. Місце дислокації було вибране не випадково, тому що дивізія носила назву Рівненська.
5 липня 1945 року Аронов на коні із гвардійським стягом в руках, у супроводі двох асистентів очолив парад Перемоги у Рівному. Честь для фельдшера звичайно велика. Після Перемоги Єфим Аронов ще деякий час перебував у Рівному, здав іспити за десятирічку і вступив у Ленінградську Військово-медичну академію. Після закінчення десять років служив в прикордонних військах на Далекому Сході. Нагороджений орденом Дружби народів за великий вклад в миротворчу діяльність. В 1965 році був демобілізований і більше 20 років очолював 1-шу підстанцію " швидкої допомоги" міста Москви.
Мав великий талант до співу.