Колесник Степан Дмитрович

Рішенням виконавчого комітету Дубенської міської ради №75 від 14.03. 1984 року присвоєно звання «Почесний громадянин» міста Дубна
Народився в 1930 році в селянській сімї, в селі Комарівка. Сорок три роки пропрацював в ПМК-209 тресту «Рівнесільбуд» спочатку, будівельником потім бригадиром. Його бригадою зведено майже всі відомі сучасному Дубну будинки. Займався відомий бригадир і викладацькою роботою, навчав учнів профтехучилищ Демидівки та Кременця. Ділився досвідом із свердловчанами і ленінградцями. Виховав ціле покоління будівельників.Про його успіхи писав фаховий журнал «Будівельник».
Степан Дмитрович в серпні 1966 році був нагороджений орденом Червоного прапора. В 1977 році отримав орден Леніна.
Колесник Степан Дмитрович відомий не тільки в місті, районі, області, але й за межами. Був депутатом обласної Ради багатьох скликань, делегатом XXI з’їзду КПРС, на якому виступав Микита Хрущов, заслужений будівельник СРСР, заслужений будівельник України, Почесний громадянин міста.
На рахунку бригади Колесника десятки житлових будинків в цетрі та на окраїнах міста, дитячі садочки, школа № 8 (тепер гімназія №2 за відкриття якої отримав ключ від міністра України,Будинок культури, поліклініка, міська лікарня матері і дитини, житлові будинки по вулиці Данила Галицького та інші.
Дякуючи С. Колеснику, місто перетворилося на сучасне з багатоповерхівками. За його ініціативи проводився на високому рівні благоустрій міста.
Не стало почесного громадянина міста 30 березня 2010 року.