Медицина

Станом на 31.12.2020 року в м. Дубно та сусідніх ОТГ проживає 81419 жителів, в тому числі жителі міста – 36992 чол., жителі ОТГ  - 44427.
За  2020 рік  в стаціонарі проліковано 5436 пацієнтів, з них  2818  жителів  ОТГ, що становить 52,3%.
Кількість відвідувань до лікарів на амбулаторному прийомі складає 355419, з них жителів ОТГ  -149 275, що становить 41,9%.
Для надання медичної допомоги населенню в місті функціонують  наступні лікувально-профілактичні заклади: 
• КНП «Дубенська міська лікарня» ДМР на 240 ліжок;
• КНП «Пологовий будинок» ДМР на 76 ліжок,  в тому числі жіноча консультація на 175 відвідувань у зміну
• КНП «ЦПМСД» ДМР на 300 відвідувань в зміну,
• КНП «Міська поліклініка» ДМР на 600 відвідувань у зміну, в тому числі стоматологічне відділення на 94 відвідування в зміну,
які входять до складу відділу охорони здоров'я Дубенської міської ради. 
Впроваджуючи нормативи надання медичної допомоги за різними спеціальностями, медичними працівниками виконуються  значні обсяги лікувально-діагностичної та профілактичної роботи.
У міській лікарні Дубна введено в експлуатацію кисневу станцію. З грудня 2020 року у два корпуси міської лікарні, в яких лікуються пацієнти , що потребують киснетерапії, а саме інфекційне, де лікуються пацієнти хворі на коронавірусну інфекцію , а також хірургічний корпус, у відділенні АІД (анестезіології та інтенсивної терапії) поступає кисень. Завдяки кисневій станції, лікарня може забезпечити безперервну якісну подачу кисню до киснево-залежних пацієнтів, а також полегшити роботу медперсоналу.
В КНП "Пологовий будинок" Дубенської міської ради з'явилась лапароскопічна стійка для малоінвазивних операцій. За допомогою цього обладнання стало можливим виконувати широкий спектр оперативних втручань на внутрішніх органах. Таке обладнання значно скорочує час операції та підвищує її безпечність для пацієнта. 
Сучасне медичне обладнання та техніка - запорука ефективного лікування. За минулий рік КНП "Міська поліклініка" Дубенської міської ради було придбано нову ультразвукову діагностичну  систему PHILIPS Affiniti30 для обстеження хворих органів черевної порожнини, судин, вен верхніх та нижніх кінцівок, судини очей, щитовидної залози та BTL-08-Holter моніторинг серцево-судинної системи методом ЕКГ протягом доби.
Перейти до розділу сайту "Медицина" - тут