Зовнішньоекономічна та інвестиційна діяльність

Упродовж 2015-2020 років підготовлено та подано понад 50 проектних заявок на загальну суму понад 180 млн грн. Серед запитуваних грантодавців є як українські, так і іноземні. Це: Державний фонд регіонального розвитку, обласний конкурс проектів енергозбереження, обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад, Український культурний фонд, конкурс міні-грантів «Київський діалог», програма людської безпеки посольства Японії «Кусаноне», програма транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», ЄС/ПРООН, Чорноморський фонд регіонального співробітництва, програма подолання бідності посольства Німеччини, програма Британської ради «Активні громадяни», Глобальний Британський фонд в Україні, програма «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP), програма «Мери за економічне зростання» (M4EG), програма посольства Норвегії, Канадський фонд підтримки місцевих ініціатив, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) тощо. Результатом цієї роботи стало отримання містом фінансової допомоги у вигляді грантів на загальну суму понад 100 млн грн.