Відбулася чергова сесія Дубенської міської ради

Сьогодні, 12 липня, відбулася чергова 76-та сесія Дубенської міської ради, на якій було розглянуто понад 70 питань порядку денного.
Першочергово міські обранці підтримали присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дубно» ще десятьом воїнам-героям, членам Дубенської міської територіальної громади, котрі віддали життя за Волю та Незалежність України.
Важливу увагу було приділено розгляду питання про визначення дати Дня міста Дубно. За підсумками обговорення прийнято рішення встановити дату відзначення Дня міста Дубно - 20 липня у зв'язку із запровадженням в Україні новоюліанського церковного календаря та зміною дати вшанування пам'яті пророка Іллі - покровителя нашого міста.
У ході роботи депутати внесли необхідні зміни до головного фінансового документа громади в межах раніше затверджених сум. Передбачили видатки на вирішення першочергових завдань в галузях освіти, охорони здоров'я, комунального господарства, соціального захисту.
Також прийнято низку рішень з соціальних, економічних, житлово-комунальних та земельних питань.
На завершення депутати озвучили запити та звернення, які в основному стосувались теми благоустрою.