Завтра у Дубні відбудеться прощання з Героєм Володимиром Ільчишиним

Зі скорботою сповіщаємо Дубенську громаду про непоправну втрату - 7 травня 2024 року у медичному закладі міста Харків обірвалося життя мужнього захисника України, старшого солдата Ільчишина Володимира Степановича, 1974 року народження.
Воїн служив розвідником-радіотелефоністом розвідувальної групи спеціального призначення. Мав великий військовий досвід. Був учасником АТО. Пройшов багато гарячих точок російсько-української війни.
Прощання з Героєм відбудеться завтра, 6 червня, о 10.30 годині біля його рідного дому по вулиці Волицькій, 88.
Об 11.00 годині у Свято-Покровському соборі м.Дубно (мікрорайон Цукровий) буде звершено чин похорону.
Розпорядженням міського голови 6 червня 2024 року у Дубні оголошено Днем жалоби.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам’ять і слава Герою!