ДОРОГІ ДУБЕНЧАНИ! ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Щиро вітаю усіх вас зі святом Воскресіння Христового!
Вже третій рік поспіль цю величну і радісну подію ми святкуємо у важкий для нашої країни час жорстокої війни. Та попри усю гіркоту, ми ділимося Великодньою радістю, адже свято воскресіння Ісуса Христа - це символ перемоги добра над злом, любові над ненавистю та беззаперечний прояв любові Бога до нас, людей.
У Великодні дні ми щиро дякуємо Господу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях. Ми доземно вклоняємося нашим Захисниками і Захисницям за героїзм. Вдячні за мужність, незламність та міць, які вони проявляють щодня, щохвилини, наближаючи український День перемоги.
Пам'ятаємо у своїх молитвах тих, хто героїчно відійшов у вічність, боронячи Україну від ворога. Вони сьогодні не з нами, але назавжди у наших серцях.
Віримо в міцність Збройних сил України, віримо в нашу перемогу! Віримо в силу щирої молитви!
Хочу побажати кожному жителю нашої громади міцного здоров’я, миру і спокою, благодаті й світлої Великодньої радості, кожному українському воїну Божого захисту. Нехай Господь благословить та збереже наші родини, громаду і всю Україну!
Христос Воскрес!
                                        Міський голова                                                 Василь АНТОНЮК