ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАЯВНІСТЬ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Управління соціального захисту населення Дубенської міської ради інформує, що відповідно до п.22 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку забезпечення допоміжними засобами реабілітації (технічними та іншими засобами реабілітації) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані такі засоби, їх переліку» від 05.04.2012 року №321, в управлінні наявні засоби реабілітації (повернені, строк експлуатації яких не закінчився) які можна отримати особам з інвалідністю та особам похилого віку.
Наявні засоби реабілітації:
- ХОДУНКИ-РАМКИ (Х-1КРС);
За більш детальною інформацією звертатися в управління соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м. Дубно,  вул. Кирила та Мефодія,16,  кабінет №3,
телефон: 4-95-06.