Воскрес Христос! Воскресне Україна! - переконані учасники чергового Духовного ранку у Дубні

Сьогодні, 25 квітня, у стінах Дубенської міської ради відбувся черговий Духовний ранок за участю представників влади, духовенства, освітян, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб, громадськості міста.
З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Віктор Недашковський. Посадовець побажав, аби спілкування учасників зустрічі увінчалося добрими справами та корисними ініціативами, бо найбільшим підтвердженням віри є праведні діла.
У час наближення світлого свята Воскресіння Хрестового захід присвятили цій знаковій біблійній події. Духовний ранок тематично провадив настоятель храму Різдва-Пресвятої Богородиці ПЦУ м.Дубно, протоієрей Іван Дуда.
Учасники духовного заходу зачитували рядки з Біблії, розмовляли про обрядову атрибутику Великодня та християнську культуру українців.
Червоною ниткою впродовж всього заходу проходило твердження: Воскрес Христос! Воскресне Україна!. Завершився Духовний ранок спільною молитвою за Перемогу над ворогом, за мир та спокій у нашій державі.