До Дубна знову прибули евакуйовані переселенці з Донеччини

Дубенська громада прийняла ще 7 людей, котрі прибули на Рівненщину евакуаційним потягом з Донецької області. Серед новоприбулих ВПО - 6 осіб похилого віку та одна особа з інвалідністю.
Представники міської влади зустріли евакуйованих переселенців та поселили в місці тимчасового проживання. Там з ними працювали представники ЦПМСД, Червоного Хреста, управління соціального захисту населення та ГО "Відродження ВПО".
За станом здоров'я одну громадянку було госпіталізовано в Дубенську міську лікарню. Ще троє осіб також потребують стаціонарного лікування.
Людей забезпечено продуктами харчування, засобами гігієни, посудом та відразу виготовлено довідки внутрішньо переміщених осіб.
Нагадаємо, що минулого тижня Дубенська міська громада надала прихисток 9-ти вимушеним переселенцям, евакуйованим з Донеччини, серед яких сім'я з двома дітьми.