До уваги платників земельного податку та орендної плати за землю в м. Дубно!

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради оголошує про публікацію проектів рішень Дубенської міської ради “Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку”, “Про затвердження Положення про оренду земельних ділянок у м.Дубно та порядок встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки” та “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”, які  оприлюднені на сайті Дубенської міської ради у розділі «Прозоре місто» підрозділ «Регуляторна політика» рубрика «Реєстр актів» https://dubno-adm.gov.ua/prozore-misto/reguljatorna-politika/rejestr-aktiv.html.
Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту просимо надавати у письмовій та/або електронній формі протягом місяця з дня публікації цього оголошення за адресою: Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради, вул. Замкова, 4 м. Дубно, Рівненська обл. 35603, контактний телефон (03656)3-22-19, e-mail: arxit@remove-this.dubno-adm.rv.ua, arxitbud@remove-this.dubno-adm.rv.ua.