До уваги внутрішньо переміщених осіб!

05 січня 2024 року Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 29 квітня 2022 р. №495 «Деякі заходи з формування фондів житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб».
         Встановлено, що житлове приміщення з фонду не надається, якщо внутрішньо переміщена особа або будь-хто із членів її сім’ї має у власності житлове приміщення/частину житлового приміщення, придатне для проживання, розміром не менше ніж 13,65 кв. метра на одну особу, що розташоване на територіях, не включених до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією, затвердженого Мінреінтеграції, або на територіях, включених до зазначеного переліку, для яких визначено дату завершення бойових дій (припинення можливості бойових дій) або тимчасової окупації.
         Крім того, доповнено перелік пріоритетних критеріїв, які враховуються при визначенні осіб, яким будуть надані житлові приміщення з фонду, здійснюється уповноваженим органом за результатами нарахування балів за бальною системою оцінювання потреби в житлі для внутрішньо переміщених осіб, а саме:
- сім’ї військовослужбовців з числа внутрішньо переміщених осіб, які беруть/брали участь у бойових діях або забезпечують/забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах ведення бойових дій у період здійснення зазначених заходів, - 50 балів;
- внутрішньо переміщені особи, які зазнали повторного внутрішнього переміщення через повномасштабну збройну агресію Російської Федерації, - 27 балів;
- внутрішньо переміщені особи з числа мешканців відповідної територіальної громади, яка здійснює забезпечення житловими приміщеннями з фонду, житло яких було зруйноване або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії Російської Федерації, - 27 балів.
        Враховуючи викладене, у разі зміни обставин, що були підставою для взяття на облік громадян, що потребують житла для тимчасового проживання, а також у разі змін, що впливають на визначення пріоритетності (встановлення  відповідного статусу,  інвалідності, зміни складу сім'ї тощо) особам необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Дубенської міської ради з підтверджуючими документами для уточнення персональних даних.
      За детальною інформацією звертатись по тел.  3-23-04.