Проведено щорічну благодійну акцію «Великодній кошик»

26 квітня, напередодні величного і світлого свята Воскресіння Господнього, в приміщенні міської ради Дубенським міським центром соціальних служб проведено щорічну благодійну акцію «Великодній кошик». Акція організована та проведена за безпосередньої підтримки міського голови Василя Антонюка. На свято було запрошено 80 дітей із родин загиблих ветеранів війни та сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Великдень - великий день Світлого Христового Воскресіння. Це християнське свято  прийнято наповнювати добрими справами, турботами про ближнього свого та дарувати радість, що є особливо важливим в умовах воєнного стану. Саме тому працівники міського центру продовжують гарну щорічну традицію, щоб поділитися святковим настроєм та подарувати частинку тепла усім діткам, які перебувають на обліку в центрі.
Директор центру Віра Павлюк привітала усіх із прийдешнім святом, побажала впевненості у завтрашньому дні, душевної чистоти і гармонії, миру та спокою в сімейних оселях, утвердження віри і надії на найближчу перемогу.
До проведення святкового заходу долучилися і волонтери центру, студенти Дубенського педагогічного фахового коледжу РДГУ, які ознайомили присутніх з історією Великодня, християнськими традиціями та особливостями святкування. Музичні вітання лунали у виконанні юних солістів міського Будинку дітей та молоді.
Спеціально до свята в залі було оформлено виставку «Великодній передзвін», де було презентовано тематичні вироби та композиції, виготовлені власноруч вихованцями міського Будинку дітей та молоді.
На завершення заходу всі запрошені діти отримали пасхальну випічку та солодощі.