30% від сплаченого військовими ПДФО до бюджету дубенської міської громади будуть спрямовані на оборонну галузь

Відповідне рішення прийняте на позачергові сесії Дубенської міської ради, яка відбулася наприкінці минулого року, 29 грудня, згідно протокольного доручення начальника обласної військової адміністрації від 28.09.2022 року №89/01-601/22.
Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відзначив дане рішення Дубенської міської ради: “Це правильна позиція й інші голови ТГ мають брати приклад з них. Вкотре наголошую, війна сьогодні не завершилася!”.
Дубенська міська рада на чолі з міським головою Василем Антонюком розуміє, наскільки важливо продовжувати створювати на рівні області всеохоплюючу оборону і робить для цього все необхідне та можливе.