31-шу річницю Незалежності у Дубні відзначили молитвами за Україну та її захисників

День Незалежності - головне державне свято нашої країни. Цьогоріч вперше відзначаємо його в умовах воєнного стану.
З міркувань безпеки сьогодні у Дубні не проводяться масштабні заходи. Цей день дубенчани відзначили молитвами за Україну та її захисників у храмах міста. У Свято-Іллінському соборі проведено загальноміський молебень за Україну та панахиду за загиблими воїнами. До спільної молитви долучились міський голова Василь Антонюк, його перший заступник Микола Ткачук, секретар міської ради Віктор Недашковський, працівники міської ради, представники громадськості, небайдужі дубенчани.
Посадовці поклали квіти до стіни пам'яті Небесної Сотні та Героїв Дубенщини, які віддали життя, захищаючи Батьківщину, а також до пам'ятника видатному українцю Тарасу Шевченку.
Нехай Господь подарує Україні мир, злагоду та процвітання.
Віримо у перемогу! Віримо в Україну!