Новина


До уваги пільгових категорій населення, які одержують пільги в грошовій безготівковій формі !

Відповідно до п.13 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 р. №373: після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплат пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ «Ощадбанк» шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, про що АТ « Ощадбанк» інформує пільговика (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика).
Пільговикам, які отримували пільги у безготівковій формі, та у яких наявні залишки зекономлених коштів нарахованих пільг, необхідно звернутись до АТ «Ощадбанк» з паспортом та ідентифікаційним номером для відкриття карткового рахунку (у разі його відсутності). У разі смерті пільговика, на обліковому записі якого станом на 1 червня наявні залишки коштів пільг, член сім’ї померлого, на якого поширювалися пільги, може отримати такі кошти шляхом перерахування їх на поточний рахунок в АТ “Ощадбанк”, відкритий за його заявою, поданою до АТ “Ощадбанк” не пізніше ніж 1 грудня 2022 року.
Перерахування залишків коштів належить до компетенції АТ «Ощадбанк». Кошти, за отриманням яких не буде звернення в АТ «Ощадбанк», після 20 грудня будуть повернуті в Державний бюджет.
За отриманням додаткової інформації звертатись за телефоном контакт-центру «Ощадбанку» 0800-210-800 або до управління соціального захисту населення Дубенської міської ради за телефоном 4-94-51.