До уваги учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради інформує, що учасники антитерористичної операції у І кварталі 2017 року можуть пройти психологічну реабілітацію у  таких реабілітаційних установах:
1.Дочірнє підприємство «Санаторій «Курорт Орлівщини».
2.Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрреабілітація".
3.Міжгосподарський санаторій "Токарі".
4.Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни" Рівненської обласної ради.
5.Товариство з обмеженою відповідальністю "Інститут прикладної кріології"
6.Громадська опрганізація "Історії життя".
7.Товариство з обмеженою відповідальністю "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Подільський Артек".
8.Товариство з обмеженою відповідальністю "Хирів-Рент-Інвест".
9.Дочірнє підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторію «Орізонт».
10.ДП "Кліннічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця".
11.Товариство з обмеженою відповідальністю "Міжрегіональний реабілітаційний центр"
12.Товариство з обмеженою відповідальністю Санаторій «Карпатські зорі» Центр реабілітації та оздоровлення.
13.Державне підприємство «Лікувально-реабілітаційний центр для учасників
ліквідаціїнаслідків аварії на Чорнобильській АЕС ім. В. Т. Гуца"
14.ПП "Курорти Приазов'я" санаторій "Нафтохімік України".
15.Товариство з обмеженою відповідальністю "Коло друзів"
За отриманням  консультацій та направлень звертатися в управління праці та соціального захисту населення Дубенської міської ради за адресою: м. Дубно вул. Кирила і Мефодія,16, І поверх, каб. № 2, тел. 4-19-51.