До відома осіб, що тимчасово перебувають на території Дубенської міської громади та потребують психологічної та психосоціальної допомоги

Надзвичайні ситуації є частиною нашого повсякденного життя. У світі відбуваються різні трагічні події: війни, стихійні лиха, аварії, пожежі і міжособистісне насильство. Переміщеними можуть бути окремі люди, сім'ї і цілі спільноти. Люди втрачають будинки, близьких, виявляються відірваними від сім'ї і звичного оточення або стають свідками насильства, руйнувань і смерті. Такі події у тій чи іншій мірі впливають на кожного, проте спектр можливих реакцій і емоцій вельми широкий. Багато хто відчуває себе враженим, вибитим з колії або не розуміє, що відбувається. Люди відчувають страх або тривогу, можуть впасти в заціпеніння або апатію. Деякі проявляють слабкі реакції, інші – важчі. Проте можливості пристосування (психологічні, фізіологічні, соціальні) до таких умов рано чи пізно вичерпуються, що сприяє зростанню посттравматичних стресових розладів (ПТСР).
За час збройної агресії росії свої домівки вимушено покинули чимало українців, які постраждали у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України
З метою підтримки внутрішньо переміщених осіб управління соціального захисту населення Дубенської міської ради надає  контакти організації “Рокада” (партнер Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців), яка надає  психологічну та психосоціальну допомогу ВПО у Рівному і в області:
-    0993848452 – Вікторія Костюк (координатора);
-    0666045734 – Марія Данилюк (соціальний працівник);
-    0960920093 – Олена Ставицька  (старший психолог).
Крім того в м. Дубно за отриманням вище зазначеної допомоги можна звернутися:
-    0504350877 - Маркович Галина (практичний психолог в галузі освіти;)
-    0666744520 -   Ольга Грибок (практичний психолог в галузі освіти).