Дубенчани провели у останню дорогу загиблого Воїна-Героя

Сьогодні на центральному майдані Дубна знову зібралися дубенчани, щоб віддати останню шану Герою-земляку Олександру Школярчуку, який загинув захищаючи Батьківщину.
Воїн Олександр був командиром 2 розвідувального взводу і поліг внаслідок бойового зіткнення та масованого артилерійського обстрілу на Донеччині.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучився міський голова Василь Антонюк, начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов, посадовці та працівники міської ради, окремі депутати, колеги, друзі та знайомі полеглого військовослужбовця, небайдужа громадськість.
Священники Православної церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським відслужили поминальну молитву.
 Начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов вручив синові полеглого воїна Олександра почесні військові відзнаки його батька Героя.
Опісля панахиди траурна процесія вирушила центральною вулицею міста до Свято-Іллінського собору, де було звершено чин похорону. Дубенчани проводжали свого Героя, схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!