Дубенчани віддали останню шану Герою Володимиру Праведному

Сьогодні дубенчани віддала останню шану ще одному Герою – старшому солдату Володимиру Праведному. Розвідник-радіотелефоніст отримав поранення несумісні з життям під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини на Донеччині.
На майдані Незалежності міста Дубно поминальну панахиду відслужили священники Дубенського благочиння Православної Церкви України.
До молитви за упокій душі спочилого воїна разом із родиною, громадою та військовими побратимами доєдналися міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, небайдужа громадськість.
Опісля прощання траурна процесія вирушила до рідного дому воїна Володимира, де він проведе останню ніч. Завтра, 21 березня, о 12.00 годині у Свято-Покровському соборі відбудеться чин похорону військовослужбовця.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!