Дубенчани віддали останню шану полеглому Герою Миколі Мельнику

Сьогодні Дубно знову у жалобі... Громада провела в останню дорогу Героя Миколу Мельника, який поліг на війні з російськими окупантами.
Військовослужбовець захищав незалежність рідної країни у складі 53-ої окремої механізованої бригади. Його слова були: "Чужого мені не треба, але своєї землі не віддам!".
Герой загинув, виконуючи бойове завдання поблизу н.п. Водяне на Донеччині, внаслідок ворожого обстрілу.
До прощальної церемонії разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучилися представники місцевої влади та небайдужа громадськість.
Священники Православної церкви України відслужили поминальну молитву.
Опісля прощальної церемонії траурна процесія вирушила центральною вулицею міста до Свято-Іллінського собору, де було звершено чин похорону.
Дубенчани проводжали свого Героя, схиливши в пошані й скорботі голови та преклонивши коліна. Поховали полеглого захисника з усіма військовими почестями на Семидубському кладовищі.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!