Міський голова привітав дубенські військові частини

Сьогодні, 1 червня, міський голова Василь Антонюк взяв участь в урочистостях з нагоди 5-ої річниці з дня створення військової частини А1246. Вітаючи військовослужбовців, Василь Антонюк пригадав історію формування даного військового підрозділу, відзначив їх вагомий вклад у зміцнення обороноздатності України, побажав військовим мужності, витривалості та усього того, що допоможе виконати поставлені завдання, а також вручив від громади міста цінний подарунок.
Також у цей день чергову річницю відзначає військова частина А1519 міста Дубна. Очільник міста привітав командування та особовий склад військової частини, яка уже впродовж не одного десятка років дислокується у нашому місті і військовослужбовці якої беруть активну участь у житті громади. Зі словами щирих вітань та теплих побажань, міський голова вручив для потреб частини цінний подарунок.
Командири військових частин висловили слова вдячності керівнику міста за такі потрібні побажання та постійну підтримку.