Для дітей вразливих категорій з родин ВПО організовано безкоштовний відпочинок на Закарпатті

Сьогодні, 9 травня, ранок був наповнений дитячими усмішками, адже у співпраці Дубенської міської ради, управління соціального захисту населення та громадської організації «Відродження ВПО» для дітей вразливих категорій населення з числа внутрішньо переміщених осіб організували безкоштовний відпочинок у Кемпі СОС Дитячі Містечка. Це 14-денний ресурсний проєкт, спрямований на психологічну підтримку, відпочинок та відновлення дітей, котрі постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні.
Кемп розташований на безпечній та затишній території у Закарпатській області. Діти будуть забезпечені 5-разовим харчуванням; проживанням у комфортних номерах; змістовною програмою, яка включає цілодобову психологічну підтримку, активне та цікаве дозвілля, екскурсійні поїздки, корисні майстер-класи, навчання поводженню у надзвичайних ситуаціях.
Протягом зміни цілодобово з дітьми перебуватимуть та працюватимуть психологи, куратори, інструктори зі спорту та креативних напрямів.