Новина


На базі Дубенського пологового будинку розпочав функціонувати гінекологічний кабінет безбар’єрного доступу

18 травня у місті Дубно на базі КНП "Пологовий будинок" Дубенської міської ради  відбулося офіційне відкриття гінекологічного кабінету безбар’єрного доступу. Він є доступним для людей з інвалідністю, оскільки оснащений спеціалізованим гінекологічним кріслом-трансформером для огляду маломобільних пацієнток, та жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства. 
Перевагою цього кабінету є професійний лікарський персонал, який пройшов навчання з медико-психологічної допомоги постраждалим від насильства, сучасна техніка, необхідні препарати й засоби для захисту репродуктивного здоров’я, профілактики статевих інфекцій та ВІЛ/СНІД. Приймає пацієнток у кабінеті безбар'єрного доступу завідувачка жіночою консультацією, лікар-гінеколог Оксана Колбасюк.  
На відкриття “особливого” кабінету завітали міський голова Василь Антонюк та голова ГО "Центр підтримки громадських ініціатив "Чайка" Лариса Гунько.
Кабінет обладнаний Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» в рамках заходів гуманітарного реагування UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії. 
Слід зазначити, що задля створення умов доступності для маломобільних пацієнтів керівництвом закладу та відділу охорони здоров'я за сприяння міської влади свого часу дану будівлю було обладнано пандусом, вказівниками для пересування людей з обмеженими можливостями, встановлено спеціальні поручні у санвузлах, забезпечено роботу ліфтів, аби якомога більше мешканок громади за потреби скористались якісними послугами, які там надаються.