Оголошення

Управління економіки і власності Дубенської міської ради оголошує аукціон на передачу в оренду нежитлового приміщення гаражу за адресою: Рівненська обл. м. Дубно, вул. Лльвівська, 73

Характеристика об’єкта оренди:

Нежитлове приміщення одноповерхової цегляної будівлі гаражу, розміром 6,80*7,90м, площею 53,7 кв.м. за адресою: Рівненська обл. м. Дубно, вул. Львівська, 73. Технічний стан об’єкта оренди задовільний.
Строк оренди – 5 років.
Суборенда не допускається
Проект договору оренди – додається.
Стартова орендна плата:
для електронного аукціону – 1152,00 грн.
для аукціону зі зниженням стартової ціни – 576,00 грн. (частина 11 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»;
для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій – 576,00 грн.( частина 13 ст.13 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»).

Дата проведення електронного аукціону – 30.09.2021

Кінцевий строк подання заяви на участь в електронному аукціоні та електронному аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.
Строк подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин для проведення електронного аукціону.
Умови, на яких проводиться аукціон:

1) Мінімальний крок підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1%
2) Гарантійний внесок: 6094,95 грн.
3) Реєстраційний внесок: 600,00 грн.
4) Авансовий платіж
До укладення договору оренди  або в день підписання такого договору переможець електронного аукціону зобов’язаний сплатити на рахунок, зазначений орендодавцем, орендну плату (авансовий платіж з орендної плати) у розмірі 2 (двох                                                                                                                                                                                                                                                                                              ) місячних орендних плат, визначених за результатами проведення аукціону.
5) Кількість кроків аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій 3.
При оцінці наданих конкурсних пропозицій застосовуватиметься критерій – найвища ціна.

Додаткова інформація:

Перерахування гарантійного та реєстраційного внеску здійснюється на поточний рахунок організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник.
Перелік операторів електронних майданчиків та їх банківські реквізити для перерахування гарантійного та реєстраційного внеску доступні за посиланням:

Реквізити для перерахування операторами електронних майданчиків реєстраційних та гарантійних внесків потенційних орендарів в національній валюті:

Одержувач: Управління економіки і власності Дубенської міської ради
Рахунок UA738201720355569001001029475
(для перерахування реєстраційного внеску)
Рахунок UA738201720355569001001029475
(для перерахування гарантійного внеску)
Банк одержувача: Державна казначейська служба України, м. Київ
МФО 820172 Дубенське УДКСУ
Код згідно з ЄДРПОУ 34134055

Контактні дані орендодавця з питань оренди:

ekon@dubno-adm.rv.ua