Подячний концерт для Захисників Батьківщини

15 лютого в молитовному будинку релігійної громади адвентистів сьомого дня міста Дубно відбувся подячний концерт для Захисників Батьківщини, на який були запрошені ветерани-учасники АТО та волонтери. Учасників заходу вітали пастор церкви АСД міста Дубно Михайло Староста та депутат міської ради Микола Пилипчук. Для гостей була представлена програма, підготовлена молодіжним крилом громади.
В заході взяв участь міський голова Василь Антонюк, який звернувся до захисників зі словами підтримки та вдячності. Запрошені ветерани та волонтери отримали подарунки – квіти, книги та солодощі. Також до присутніх звернувся керівник пасторської асоціації Західної конференції Церкви Адвентистів Сьомого дня м.Львів, кандидат історичних наук Валентин Шевчук.
Після концерту учасники та гості заходу мали можливість поспілкуватись за солодким столом.