Новина


Прийнято рішення щодо обмеження руху транспортних засобів під час прощання з загиблими військовослужбовцями

Сьогодні, 15 вересня, міським головою Василем Антонюком проведено позачергове засідання виконавчого комітету Дубенської міської ради, на порядок денний якого було винесено 15 питань. 
Зокрема, прийнято рішення про обмеження руху транспортних засобів під час прощання з загиблими військовослужбовцями на майдані Незалежності у місті Дубно. Дубенському районному відділу поліції ГУНП в Рівненській області спільно з відділом організації несення служби в Дубенському районні управління патрульної поліції в Рівненській області Департаменту патрульної поліції рекомендується здійснити організаційні заходи з регулювання руху транспортних засобів під час прощання з загиблими військовослужбовцями на майдані Незалежності в м.Дубно, а саме:
1) обмежити рух транспортних засобів від перехрестя вул.Замкова з вул.Костянтина Острозького до перехрестя вул.Замкова з вул.Стара та від перехрестя вулиць Д.Галицького з вул. Лисенка до перехрестя вул.Замкова з майданом Незалежності;  
2) заборонити стоянку транспортних засобів на майдані Незалежності та вул.Свободи до перехрестя вул.Свободи з вул.Кирила і Мефодія. 
Окремим рішенням виконавчий комітет затвердив мережу комунальних закладів освіти Дубенської міської територіальної громади на 2023-2024 навчальний рік у складі 7 ліцеїв та початкової школи, 6 дошкільних закладів та 3 закладів позашкільної освіти.   
Також внесено необхідні зміни до переліків капітального та поточного ремонту вулиць та доріг міста, надано низку дозволів за зверненнями громадян житлово-комунального характеру.