РЕБ в підмогу військовим від Дубенської міської ради

Дубенська міська рада виконала чергове замовлення наших захисників. Цього разу закупили потужний засіб радіоелектронної боротьби «PARASOL» для наших земляків з 104-ої окремої бригади ТрО (в/ч А xxxxx).
Прилад РЕБ придбано за кошти добровільного внеску працівників апарату управління міської ради, самостійних відділів та управлінь, працівників закладів культури та соціального захисту населення. Його загальна вартість становить 165 000 гривень.
Сьогодні міським головою Василем Антонюком у присутності колективу міської ради РЕБ було передано представнику військового підрозділу. Багатоканальний девайс буде захищати наших хлопців на фронті від ворожих дронів. Може використовуватись і в автомобілях - саме такий хотіли наші воїни.
РЕБи в сучасних реаліях війни – дуже важливі, адже допомагають нашим військовим дезорієнтувати ворога та захистити власні канали зв'язку, а це - збереження життів та здоров’я українських воїнів.
Продовжуємо підтримувати наших захисників! Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!