Новина


Свято веслувального спорту у Дубні

Цієї  неділі у Дубні на веcлувальній базі дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради відбувся відкритий міський спортивно-оздоровчий фестиваль з веслування на човнах “Дракон”. Такі змагання проводились вперше в нашому місті. Їх  метою була популяризація веслування на човнах “Дракон”, а також вивчення попиту та зацікавленості до даного виду спорту. 
Програма фестивалю включала веслування на човнах “Дракон” у класі Д-12 на дистанції 200 м серед юнаків та дівчат 2006 років народження та молодших. Зокрема, у змаганнях брали участь три команди, а саме команда вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Дубенської міської ради та дві команди вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (м.Ковель). У підсумку півфінальних та фінальних заїздів перше місце посіла команда дубенчан,  друге та третє - команди Волинського ліцею.
Переможці та призери відзначені кубками, медалями та грамотами відділу у справах молоді та спорту Дубенської міської ради. Також усі учасники відвідали безкоштовну екскурсію у Державному історико-культурному заповіднику м.Дубно.
Ідея проведення фестивалю належить Віктору Недашковському. Організатори -  веслувальний клуб “Гетьман та відділ у справах молоді та спорту Дубенської міської ради.