У Дубні лунали «Різдвяні піснеспіви»

Колядками, щедрівками, віршами прославляли народження Ісуса Христа представники різних релігійних конфесій міста Дубна та Дубенського району.
Цьогорічний фестиваль «Різдвяні піснеспіви», який пройшов 17 січня, зібрав понад півтисячі глядачів. Відкрили святковий концерт соліст районного будинку культури Ілля Гавриленко та учасники зразкового танцювального колективу “Пролісок”.
Із вітальним словом до присутніх звернулися представники влади та керівники релігійних конфесій.
Учасники фестивалю:
Зразковий оркестр «Берег» Вербської музичної школи. Керівник Богдан Дацюк.
Хор духовенства Української Православної Церкви Дубенського благочиння. Керівник протоієрей Сергій Новосад.
Молодіжний хор Церкви Євангельських християн баптистів м. Дубно. Керівник Ігор Андрухов.
Хор сестер скита святої праведної Анни с. Онишківці. Керівник старша сестра скита святої Анни монахиня Рахиль.
Хор Церкви християн віри євангельської п’ятидесятників. Диригент Олександр Скаржинець.
Хор Церкви Євангельських християн баптистів «Віфанія» м. Дубно. Керівник Ігор Левценюк.
Хор Церкви «Якір надії». Керівник Ніна Демчук.
- Хор храму Вознесіння Господнього Української греко-католицької церкви м. Дубна. Керівник Ірина Попович.
Народний аматорський хоровий колектив «шанувальників української патріотичної пісні». Керівник Алла Терещук.
На завершення фестивалю присутні разом з хоровим колективом «Шанувальників української патріотичної пісні» виконали колядку «Нова радість стала».
Під час фестивалю проводився благодійний збір коштів на лікування пораненого бійця 130-розвідувального батальйону дубенчанина Михайла Земби.
Всього було зібрано 10 534 гривні.
Наразі Михайло перебуває в Київському госпіталі, стан бійця важкий, але стабільний. Зібрані кошти будуть передані рідним військовослужбовця.