У Дубні проведено тренінг «Основи діяльності Рад з питань ВПО»

За сприяння Дубенської міської ради та управління соціального захисту населення у Дубні  відбувся тренінг «Основи діяльності Рад з питань ВПО», організований Благодійним фондом «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».
 До участі у тренінгу був запрошений міський голова Василь Антонюк, котрий очолює  Раду з питань ВПО у місті Дубно. Також учасниками заходу стали всі члени цієї Ради, серед яких активні внутрішньо переміщені особи нашої громади, представники громадських організацій, працівники відповідних структурних підрозділів міської ради.
Під час тренінгу було обговорено низку актуальних питань щодо діяльності Ради  з питань ВПО у місті Дубно, окреслено основні завдання цього консультативно-дорадчого органу, виявлено проблемні моменти та визначено шляхи їхнього вирішення, напрацьовано план роботи на наступний рік.
Дякуємо організаторам за цікавий тренінг, нову інформацію та корисні знайомства. Сподіваємось на подальшу співпрацю!