Відбулась чергова сесія Дубенської міської ради

6 грудня 2019 року в залі засідань відбулася чергова вісімдесят друга сесія Дубенської міської ради. Головував на засіданні міський голова Василь Антонюк. Участь у роботі сесії взяли секретар міської ради Віктор Недашковський, депутати сьомого демократичного скликання, начальники управлінь, відділів міської ради, представники засобів масової інформації, жителі міста.
Під час сесійного засідання було внесено зміни до бюджету міста Дубно на 2019 рік та затверджено бюджет міста Дубно на 2020 рік.
Також було підтримано Програму економічного і соціального розвитку міста Дубно на 2020 рік; Програму пільгового проїзду учнів у місті на 2019-2020 роки; Програму забезпечення проведення виборів до Верховної ради України, виборів Президента України, місцевих виборів, референдумів, організації переписів на території м.Дубно; Програму покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворень на 2020-2022 роки.
Окрім того, депутати розглянули блок земельних питань.
Загалом під час сесії розглянуто 107  питань, прийнято 103 рішення.