Дубенська громада дала прихисток переселенцям із Донеччини

Сьогодні на Рівненщину прибув черговий евакуаційний потяг з Донеччини. З 24 евакуйованих цього разу осіб Дубенська міська громада прийняла 9 людей, серед яких сім'я з двома дітьми. Їх зустріли представники місцевої влади, забезпечили гарячим обідом, розселили в одному з місць компактного проживання ВПО.
Усіх забезпечено належними умовами проживання, продуктами харчування, проведено медичний огляд. До забезпечення новоприбулих ВПО продуктами довготривалого зберігання долучилась Дубенська організація Товариства Червоного Хреста України.
Кожен із цих людей напевно зовсім по-іншому бачив і планував своє життя на початку 2022-го року. Попри це, сьогодні вони опинилися в нашій громаді й потребують нашої підтримки.
Усі ми - громадяни однієї країни і всі ми сьогодні живемо в умовах випробування війною. Живемо в екстремальних умовах, запорукою виживання в яких є наша єдність та взаємна підтримка.
Допоможемо, підтримаємо, переможемо!