Новина


Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради розпочинає процедуру  обговорення розділу “Охорона навколишнього природного середовища” (звіт про стратегічну екологічну оцінку”)  проекту містобудівної документації “Внесення змін до Генерального плану м.Дубно Рівненської області”. 
 Відповідно до п.2 “Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні” проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні здійснюється в рамках проведення процедури громадського обговорення під час розроблення відповідних проектів містобудівної документації із урахуванням вимог Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку”. 
Замовник: Управління архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та земельних відносин Дубенської міської ради
Виконавець: Державний  науково-дослідний інститут  проектування міст  “Діпромісто” імені  Ю.М.Білоконя”, м. Київ, бульвар.  Лесі  Українки, 26.
Відповідно до п.2 статті 12 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку ”Проект документа державного планування та звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднюється на офіційному веб-сайті замовника -  офіційному вебсайті  Дубенської міської ради : https://dubno-adm.gov.ua/pres-centr/novina/article/povidomlennja-pro-opriljudnennja-zvitu-pro-strategichnu-ekologichnu-ocinku.html і знаходиться за посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/1IO4Kic1Ji9kByxZy3SaYev8ifAKgNabL
Громадське обговорення триватиме  впродовж  1 місяця з моменту опублікування  даного оголошення, тобто з 29 лютого по 29 березня 2024 року. 
Відповідно до ст. 12 Закону “Про стратегічну екологічну оцінку” громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі, в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
Відповідальними за організацію розгляду  пропозицій призначено заступника начальника - начальника відділу архітектури та містобудування  управління АМЖКГЗВ Дубенської міської ради  Наталію ВОЛОСЮК та заступника начальника відділу архітектури та містобудування  управління АМЖКГЗВ Дубенської міської ради Ольгу ОХРИМЮК.

Проект містобудівної документації  “Внесення змін до Генерального плану м.Дубно Рівненської області” та звіт про стратегічну екологічну оцінку знаходяться за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1IO4Kic1Ji9kByxZy3SaYev8ifAKgNabL