Ще 9 воїнам-героям рекомендовано присвоїти звання «Почесний громадянин міста Дубно»
11.07.2024 14:00 давність новини: 4 дн.
Категорія: Загальні новини
Завершилося громадське обговорення щодо присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дубно» Воїнам-Героям, членам міської територіальної громади, котрі загинули захищаючи незалежність України в період з грудня 2023 року по 13 травня 2024 року.
Комісією щодо попереднього розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дубно» надано рекомендації постійним комісіям міської ради, міській раді про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Дубно» Воїнам-Героям, котрі загинули захищаючи незалежність України:
Відповідний проект рішення запропонований на розгляд чергової сесії Дубенської міської ради, яка скликана на 12 липня 2024 року (10.00 год.).
Нагадуємо, що раніше, у грудні 2023 року, відповідним рішенням Дубенської міської ради було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Дубно» 45-ти Воїнам-Героям Дубенської міської територіальної громади, котрі віддали життя за Волю та Незалежність України.