Дубенчани віддали останню шану полеглому Воїну-Герою

24 вересня Дубенська громада провела в останню дорогу ще одного Героя, що віддав своє життя за Україну. Це військовослужбовець Лесний Роман Михайлович. Старший солдат, під час виконання бойового завдання, потрапив під артилерійський обстріл в районі Білої Гори, що на Донеччині.
На майдані Незалежності поминальну панахиду відслужили священники Дубенського благочиння Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським.
До молитви за упокій душі спочилого воїна разом із родиною, громадою та військовими побратимами доєдналися міський голова Василь Антонюк, начальник Дубенського РТЦК та СП Анатолій Кононов, посадовці, депутати, працівники міської ради та інших виконавчих органів, небайдужа громадськість.
Опісля панахиди траурна процесія вирушила до одного з міських кладовищ, де на Алеї слави загиблий Герой знайшов свій останній спочинок.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам‘ять та слава Герою!