Дубенська громада провела в останню дорогу захисника України

Сьогодні Дубенська громада попрощалася з захисником України Ярославом Савчуком, який помер при виконанні бойового завдання, захищаючи Батьківщину. Ярослав Володимирович у свій час працював правоохоронцем. У 2016 році підписав контракт зі Збройними Силами України, відтоді віддано боронив рідну країну. За час проходження служби  нагороджений низкою почесних військових відзнак.
До молитви за упокій душі спочилого воїна разом із родиною, громадою та військовими побратимами долучилися міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, працівники міської ради та  представники депутатського корпусу.
Панахиду відслужили священники Дубенського благочиння Православної Церкви України на чолі з благочинним о.Василем Лозинським. Поховали воїна Ярослава на Алеї слави.
Щирі співчуття рідним та близьким! Вічна пам‘ять і слава Герою!