Новина


Дубенським військовим передано автобус та автомобіль з Ірландії

Транспортні засоби прибули у Дубно з міста Балтінглас, графство Уіклоу, Республіка Ірландія. Їх придбав місцевий підприємець Пат Лі, який вклав значні власні кошти та організував збір у громаді, а також особисто доправив транспорт у польське місто Краків.
Доставку з Польщі організувала Дубенська міська рада на чолі з міським головою Василем Антонюком. Частково вартість доставки покрили профспілкові кошти працівників міської ради. Для закриття всієї суми у Дубні було організовано благодійний ярмарок. Допомогли з організацією отримання таких потрібних нашим військовим транспортних засобів волонтери Ігор та Раїса Шафари.
Слід також зазначити, що автобус був завантажений гуманітарною допомогою. Дитячі речі, продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти будуть направлені згідно потреби. Транспортні засоби передано одному з військових підрозділів м.Дубно.
Міська влада Дубна та військовослужбовці щиро дякують пану Пату Лі та усій громаді міста Далтінглас за такі цінні та важливі подарунки, які допомагатимуть нашим воїнам у боротьбі з російським агресором.