Героя-дубенчанина Вадима Триндуся відзначено посмертною нагородою «За мужність»

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено дубенчанина Вадима ТРИНДУСЯ. На жаль, посмертно...
У лютому 2022-го Вадим без вагань записався у територіальну оборону. У березні 2023-го був мобілізований до лав ЗСУ. Пройшовши воєнну підготовку, брав участь у боях на Сході країни. Під час служби проявив неабияку мужність та героїзм, був відданим солдатом і побратимом. Життя хороброго воїна обірвалося 9 серпня 2023 року в бою за волю та незалежність України поблизу Бахмута на Донеччині.
Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала дружина Тетяна Василівна, сини Андрій та Максим, мама Людмила Михайлівна.
До вручення високої нагороди долучився секретар міської ради Віктор Недашковський спільно з керівництвом районної військової адміністрації та Дубенського РТЦК та СП.
Посадовець від імені міського голови Василя Антонюка та усієї Дубенської громади висловив слова шани, вдячності й підтримки родині мужнього захисника України.
Доземний уклін, вічна пам’ять та слава Герою!