Новина


Освітній Центр Верховної Ради України запрошує студентство до онлайн участі у просвітницькому заході

6 червня 2024 року о 16:00 в режимі онлайн відбудеться унікальна онлайн лекція-дискусія із Віцеспікеркою Верховної Ради України Оленою Кондратюк на тему «Тренд на гендерну рівність у світовій та українській політиці».
Учасники зустрічі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з Віцеспікеркою Парламенту, разом проаналізувати тренд на гендерну паритетність у світовій політиці та дізнатися про основні бар'єри, з якими стикаються жінки на шляху до політичних вершин, а також про прогрес та виклики у цьому напрямку на прикладі українського парламенту.
Лекція є спільним проєктом Освітнього Центру Верховної Ради України та Ukreate Hub, патронесами якого є Віцеспікерка Верховної Ради України Олена Кондратюк спільно зі спікеркою литовського Сейму Вікторією Чміліте-Нільсен.
Просвітницький захід скерований на просвіту української молоді, висвітлення надзначущих соціальних тем та посилення комунікації із міжнародною спільнотою. До участі запрошуються студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти.
Звертаємо увагу на те, що реєстрація доступна до 12:00 5 червня 2024 року.
Для участі в заході просимо зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduytALbhM4tZ6vNLYwFHGdVDCd1Yc6-_On6N2AavxBRRRmZg/viewform