Новина


Понад 15 мільйонів гривень єдиного податку отримала громада міста Дубно

Підприємці-спрощенці м.Дубно протягом січня-червня 2022 року сплатили до бюджету територіальної громади 15,4 мільйони гривень єдиного податку. Надходження єдиного податку за підсумками шести місяців поточного року на 1,4 млн грн перевищують минулорічні показники за аналогічний період.
Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджету громади сплатили підприємці-фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок –13,4 мільйони гривень єдиного податку. Цей показник збільшився на 1,3 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 1,9 мільйонів гривень єдиного податку. Сума сплаченого податку майже на 10 відсотків перевищує минулорічні показники.
Суб’єкти господарювання продовжують сумлінно перераховувати податки, підтримуючи нашу державу у складний воєнний час. Сумлінно сплачуючи єдиний податок до місцевих бюджетів, тим самим платники забезпечують життєдіяльність  територіальних громад. На діючий бізнес сьогодні лягає велика відповідальність – бути захисником економічної стабільності рідного краю та держави, забезпечувати їх фінансову спроможність. Адже кожен своєчасно та в повному обсязі сплачений податковий платіж – це посильний внесок суб’єктів підприємництва у перемогу нашої країни над агресором
Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України  https://t.me/tax_gov_ua
Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX