Проведено позачергову сесію міської ради

Сьогодні, 30 серпня, депутати Дубенської міської ради зібралися на позачергову сесію, аби розглянути два важливих питання. Перше - про звернення депутатів Дубенської міської ради восьмого демократичного скликання до духовенства, вірян релігійних громад УПЦ міста Дубно щодо виконання вимог Закону України «Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій».
Друге питання стосувалося пропозиції щодо формування мережі закладів освіти Дубенської міської територіальної громади, що забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, на 2024-2027 роки, яку необхідно було схвалити та до 1 вересня 2024 року подати на затвердження Рівненській обласній раді.
Доповідачем з обох питань порядку денного виступив профільний заступник міського голови Михайло Метелюк. Після грунтовного обговорення міські обранці більшістю голосів схвалили запропоновані проєкти рішень.